316 ti HidroOksijen HHO yakıt tasarruf cihazı

ürün kodu HHO-21

HHO-T21 HİDRO-OKSİJEN + Mini PWM

KDV dahil 3000 TL 
Ürün garantisi 2 yıldır. Montajı bayimizde yaptırmayı tercih ederseniz 500 tl montaj ücreti vardır.

BU ÜRÜN SADECE İNTERNET ÜZERİNDEN www.ucrshop.com mağazamızda SATILMAKTADIR. MONTAJ DAHİL DEĞİLDİR. 

KDV DAHİL KART TAKSİT SEÇENEKLERİ

 

LÜTFEN DİKKAT EDİN;

BU ÜRÜN SADECE PİYASADAKİ ÜRÜNLER İLE MUKAYESE EDEBİLMENİZ İÇİN VAR. ÜRÜN SAF HİDROJEN OLMADIĞINDAN TAVSİYE EDİLMEZ. MOTORDA AŞIRI ISI YARATIR. TERCİHİNİZ MUTLAKA ARACA ZARAR VERMEYEN SAF HİDROJEN VE UZUN ÖMÜRLÜ TİTANYUM SİSTEM OLMALIDIR. SAF HİDROJENİN ÖNEMİNİ AŞAĞIDAKİ VİDEOMUZDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Değerli misafirimiz, sanal mağazamız www.ucrshop.com a üye olun. Kredi kartı taksit seçeneklerinden yararlanın, kampanyalardan haberdar olun.

 

5500 cc den 16000 cc hacme kadar uygulanan 3 farklı ürün kombinasyonu vardır. Tüm ürünlerimizin montajı, araca zarar vermeden yapılır, bu sayede araç değiştirdiğinizde sistemi yeni aracınıza aktarıp yıllar boyu kullanabilirsiniz. Eski araçta iz bırakmaz.

Tüm araçlarda genel ortalamada % 20-25, maksimumda %40-45 e varan yakıt tasarrufu ve turbo motorlarda ortalama % 20 civarı, atmosferik motorlarda 30 a varan güç artışı. Üstelik sıfır veya sıfıra yakın emisyon.
benzinli veya dizel, binek araçlar, ağır vasıtalar, traktörler, iş makineleri, deniz taşıtları, sanayi jeneratörleri.

MASRAFSIZ ÇALIŞMA SİSTEMİ
SIFIR EMİSYON
% 30 A VARAN GÜÇ ARTIŞI

( 316 Tİ titanyum ALAŞIMLI ELEKTROLİZ İÇ YAPI + HİDRO-OKSİJEN +  mini ELEKTRONİK KONTROL )

5500 cc den 16000 cc ye kadar tüm motorlara uygulanır.

Şu anda incelediğiniz ürün; Sadece www.ucrshop.com ‘da satılmaktadır.

HHO-21 : Genel olarak piyasada satılan, hidrojen ve oksijeni motora birlikte yollayan üründür. Bu sistem 316 Tİ paslanmaz sactan imal edilmiştir ve mikro işlemcili mini elektronik cihaz ( Mini pwm ) kullanılmaktadır. Araç motor hacmine göre maksimum 1 ile 9 amper arasında çalışır. Diğer iki seçenekte var olan TASARRUF GARANTİLİ İADE SEÇENEĞİ, bu üründe yoktur.


Aracınıza uygun 2. ürün; KDV dahil 4000 tl’dir. UCR shop ve A TİPİ Bayilerimizden temin edebilirsiniz.

H2-TR21 : ÜLKEMİZE 2013 YILINDA GETİRDİĞİMİZ VE ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPTIĞIMIZ SAF HİDROJEN ÜRÜNDÜR. Avrupa araç uyum belgelidir, araca kesinlikle zarar vermeyen sadece saf hidrojeni motora yollayan üründür.

Bu sistem 316 Tİ paslanmaz sactan imal edilmiştir. Bu sistemde Mikroişlemcili mini elektronik kontrol ünitesi kullanılmaktadır. 2 yıl garantiye sahiptir.


Aracınıza uygun 3. ürün; KDV dahil 5000 tl’dir. UCR shop ve A TİPİ Bayilerimizden temin edebilirsiniz.

H2-AV21 : ÜLKEMİZE 2013 YILINDA GETİRDİĞİMİZ VE ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPTIĞIMIZ SAF HİDROJEN ÜRÜNDÜR. Avrupa araç uyum belgelidir, araca kesinlikle zarar vermeyen sadece saf hidrojeni motora yollayan üründür.

Bu ürün GR 2 kalite titanyumdan imal edilmiştir. Bu sistemde Mikroişlemcili akıllı elektronik kontrol ünitesi kullanılmaktadır. 3 yıl garantiye sahiptir.

Değerli müşterimiz, SAF HİDROJEN sistemlerimizin hepsinde aynı güç artışı ve tasarrufu alırsınız. Aralarında iç yapıda kullanılan titanyum ve 316 ti paslanmaz, garanti süresi ve elektronik kart özellikleri farkı vardır.

Sistem kullanımında su ile karışım sağlayarak kullanılan kimyasal potasyum hidroksittir ve sistemi satın alıp kullanmaya devam eden müşterilerimiz için her zaman ücretsizdir.

PAKET İÇİNDEKİLER

Elektroliz reaktörü HHO

Elektronik kontrol ünitesi ( MİNİ pwm )

Su bidonu & son filtre

Potasyum

Montaj kelepçeleri

Montaj ayakları

T bağlantı nipeli & plastik musluk

Hortum & sigorta

Montaj şemaları & garanti belgesi

 
 
WhatsApp
gönder